پنج شنبه ، 8 آبان 1393
eco.sbu.ac.ir
 
 
 
 
 
 
 
سایت دانشگاه
 
سایت دانشکده
 
رزومه اعضاء هیات علمی دانشکده    
 

جستجو    
جستجو بر اساس
 

اعضاي هيئت علمي    

گروه فیزیک

 

 

 

 

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

رتبه

تلفن

Email

1

مرضیه آسوده

محاسبات کوانتومی

فرا دکترا

29902812

 

2

فرشاد ابراهیمی

ریاضی فیزیک- ماده چگال

استاديار

29902782

ebrahimi@sbu.ac.ir

3

غلامرضا جعفری

سیستمهای نامنظم

استاديار

29902773

g_jafari@sbu.ac.ir

4

شهرام جلال زاده

گرانش و کیهان شناسی

استادیار

29902783

s-jalalzadeh@sbu.ac.ir

5

مهدی حسن کاظمینی

مهندسی برق

دانشیار

 

mh-kazemeini@sbu.ac.ir

6

نیما خسروی

فیزیک

 

29902796

n-khosravi@sbu.ac.ir

7

معصومه دشتدار

اتمی مولکولی

 استادیار

29902813

m-dashtdar@sbu.ac.ir

8

سیامک سادات گوشه

ذرات بنیادی و نظریه میدان ها

دانشیار

29902817

ss-gousheh@sbu.ac.ir

9

حمیدرضا سپنجی

گرانش و کیهان شناسی

استاد

29902775

hr-sepangi@sbu.ac.ir

10

حسین شجاعی

گرانش و کیهان شناسی

استادیار

29902819

h-shojaie@sbu.ac.ir

11

بابک شکری

فيزيك پلاسما

استاد

29902813

B-Shokri@sbu.ac.ir

12

محمد هادی صالحی کرمانی

گرانش و کیهان شناسی

استاد

29902824

H-Salehi@sbu.ac.ir

13

محمد مهدی طهرانچی

ماده چگال( مواد مغناطیسی)

استاد

29902786

Teranchi@cc.sbu.ac.ir

14

کراسوس غفوری تبریزی

ذرات بنیادی و نظریه میدان ها

دانشيار

29902785

k-tabrizi@sbu.ac.ir

15

مهرداد فرهودی

گرانش و کیهان شناسی

دانشیار

29902768

m-farhoudi@sbu.ac.ir

16

روح اله کریم زاده سورشجانی

اتمی مولکولی

استادیار

17

مهرداد گشتاسب پور

ذرات بنیادی و نظریه میدان ها

استادیار

29902776

Goshtasb@sbu.ac.ir

18

حمید لطیفی

اتمی مولکولی (لیزر)

استاد

29902778

latifi@cc.sbu.ac.ir

19

صدیقه معینی

فيزيک

مربي

29902779

S-Moini@sbu.ac.ir

20

نسترن منصور

اتمی مولکولی (لیزر)

دانشیار

29902774

N-Mansour@sbu.ac.ir

21

سید محمد صادق موحد

سیستمهای نامنظم

استادیار

29902771

m.s.movahed@ipm.ir

22

محبوبه هوشیار

ماده چگال

استاديار

29902769

M-Houshiar@sbu.ac.ir

23

ترانه وظیفه شناس

ماده چگال

استادیار

29902784

T-VAZIFEH@sbu.ac.ir

24

مهدی قاسمی فرد

 

استادیار

 

m_ghasemifard@sbu.ac.ir

25

حامد صابری

فیزیک

استادیار

29902812 

h_saberi@sbu.ac.ir




 

 

 

 

 

 

گروه شیمی

 

 

 

 

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

رتبه

تلفن

Email

1

حمیرا ابراهیم زاده معبود تجزیه دانشیار 29902891 H-Ebrahim@sbu.ac.ir

2

ایوب بازگیر آلی دانشیار  29903104 a-bazgir@sbu.ac.ir

3

اکبر باقری تجزیه دانشیار 29903259 me-Bagheri@sbu.ac.ir

4

طیبه بی نیاز آلی مربي T-Biniyaz@sbu.ac.ir

5

محمد حسن پیروی شیمی فيزيك دانشيار 29902892 M-Peyrovi@sbu.ac.ir

6

خسرو جدیدی آلی دانشیار k-jadidi@sbu.ac.ir

7

زهره حبیبی کرهرودی آلی دانشیار 29902710 z_habibi@sbu.ac.ir
29902825 zohre1340@hotmail.com
29903110

8

حمیدرضا خواصی شیمی معدنی دانشیار  h-khavasi@sbu.ac.ir

9

محمدصادق خواجوی

آلی دانشیار M_Khajavi@sbu.ac.ir

10

مینو دبیری آلی استاد M-Dabiri@sbu.ac.ir

11

فرزاد دیهیمی شيمي فیزیک استاد F-Deyhimi@sbu.ac.ir

12

ساسان ربیعه تجزیه استادیار 29902809 s_rabieh@sbu.ac.ir

13

فرهاد رئوفی تجزیه استادیار 29902883 f_raofie@sbu.ac.ir

14

منصور زاهدی شيمي فیزیک استاد M-Zahedi@sbu.ac.ir

15

سید سعید سید حسینی داورانی تجزیه دانشیار ss-hosseiny@sbu.ac.ir

16

افسانه شریفی حسینی آلی مربي A-Sharifi@sbu.ac.ir

17

احمد شعبانی آلی استاد a-shaabani@cc.sbu.ac.ir

18

شانت شهبازیان شیمی فیزیک استادیار chemist_shant@yahoo.com

19

ناصر صفری معدنی استاد 22401765 n-safari@cc.sbu.ac.ir

20

علیرضا فخاری زواره تجزيه استاد 29902693 a-zavareh@cc.sbu.ac.ir

21

فرخ قریب شيمي فیزیک استاد 29902693 F-Gharib@sbu.ac.ir

22

زهرا کندی آلی مربي z-kandi@sbu.ac.ir

23

احمد لاله آلی استاديار A-Laleh@sbu.ac.ir

24

مصطفی محمدپور امینی معدنی استاد M-Pouramini@sbu.ac.ir

25

ناهید مشکوری نجفی تجزیه دانشیار N-Najafi@sbu.ac.ir

26

محمد رضا نبید آلی دانشیار  m-nabid@cc.sbu.ac.ir

27

مهناز نصیری اقدم آلی مربی m-nasiri@sbu.ac.ir

 

 
 
pr.office@mail.sbu.ac.ir :روابط عمومي   info@sbu.ac.ir :وب سايت   نقشه‌ي سايت
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه شهید بهشتی می باشد
 
جامعه دانشگاهی